Cro Cop: Třikrát mě frajer chytil za ​​zadek!

Téma: sport, box, zahraničí, humor

Cro Cop - box, zahraničí

 

Box | Cro Cop: Třikrát mě frajer chytil za ​​zadek! Sotva jsem se udržel, abych ho nezmrskal!


 

Cro Cop ( MIRKO FILIPOVIĆ ) byl hostem Podcast Inkubatoru. Jedním z témat, o nichž mluvil, byla jedna z největších záhad japonské scény bojových umění, kterou jeho zadek zažil.


Cro Cop vyprávěl mnoho anekdot ze své dlouholeté kariéry, tento se však rychle stal hitem sociálních médiích.

„Nikdy jsem o tom nemluvil. Je to jedna z nejpodivnějších věcí, které jsem v Japonsku zažil, s osobou z těchto kruhů,“ začal Mirko.

„V jednu chvíli jsme měli spolu nastoupit, stáli jsme na plošině a byla tma. A v tu chvíli jsem cítil ruku na svém zadku. V tom momentě jsem nechápal, co se děje, myslel jsem, že se jeden ze zaměstnanců otočil a dotkl se mě. Otočím se a ten chlap mě znovu drží za zadek. Tlak mi vyskočil na 900. Popadl jsem ho vší silou za tu ruku, odmrštil ji a podíval se na něj. Chtěl jsem ho sejmout. Čekal jsem, co přijde. Netrvalo to možná ani 10 sekund a on znovu. Myslel jsem, že to nevydržím, ale neexistoval by žádný důkaz, že to udělal, řekl by, že jsem se zbláznil a napadl ho z ničeho nic. Skončím ve vězení, moje kariéra skončí… Popadl jsem ho za paži a strčil do něj, a on rukou udeřil o plošinu.

A frajer znovu. Zastavil jsem se, zkoprněl, a řekl si: „Teď ho zastavím, sejmu ho, zabiju ho.“ A v tu chvíli rampa začala stoupat … Frajer stáhl ruku a předstíral, že se nic neděje. Byl to jeden z největších ksichtů japonské scény bojových umění. Už se povídalo, že má takové sklony a že on a jeden bojovník si hrají na doktora. Přísahám, že jsem se dvakrát udržel, ale potřetí bych ho zmrskal, “ přiznal Cro Cop.


cro cop
zdroj: Wikipedija

 

Mirko Filipović se narodil 10. září 1974 ve Vinkovci . Základní školu ukončil v roce 1989 v Privlace u Vinkovci . Ve stejném roce se zapsal na střední školu ve Vinkovci a během vnitřní války dokončil třetí ročník ve Varaždinu . Vystudoval čtvrtou třídu na střední škole ve Vinkovci , kde v roce 1993 promoval s velmi dobrým úspěchem [1] . Po střední škole odešel do Záhřebu, kde se zapsal na Policejní akademii. V té době trénoval různěbojová umění a účastní se mnoha soutěží v zemi i v Evropě . Více na Wikipedija.

 

 


 

 

Copyright © 2020–2023 anipiip.com | Designed by Webycrea & Comkli.com