Proč nás ve snech navštěvují zesnulí

Sny o mrtvých

 

Sny o mrtvých

Na webu „Parajevy“ se dnes objevil článek, který jsme pro vás (se svolením) zkopírovali, neboť si myslíme, že by vás mohl zajímat, třeba i kvůli vlastní zkušenosti …


Sny obecně

Sny se nám zdají během odpočinku naší nervové soustavy. Sny mohou být odrazem našeho potlačovaného strachu nebo naopak přání, většinou jsou ale spojovány s něčím, co jsme kdysi zažili.


 

Sny o zesnulých

Když se nám ale zdá o lidech nám blízkých, kteří již nejsou mezi námi, není hned důvod k obavám. Takové sny totiž nemusí hned znamenat něco špatného, ba naopak, může se jednat i o pouhý pozdrav, zprávu, radu, či varování před možnou hrozbou. Existuje několik snářů interpretujících sny o zesnulém člověku téměř identickým způsobem. Všeobecně může být takovýto sen určitou známkou neočekávaných zpráv, nebo i životních změn.

 

Rodiče

Pokud se vám ve snu zjeví vaše zesnulí rodiče (nebo i jen jeden z nich), nejčastěji se přikláníme k vysvětlení, že nás přišli varovat, neboť nad námi coby milovanými potomky stále drží ochrannou ruku, obzvláště pokud se nám o nich zdá krátce po nějakém našem větším prohřešku.

 

Cizí zesnulá osoba

Jestliže se ale ve vašich snech objeví zesnulá osoba, kterou nepoznáváte, pak je to poněkud zneklidňující. Abychom si správně vyložili význam příchodu zesnulého do našeho snu, pak obecně platí, že jsou nezbytné i takové skutečnosti, jako např. zda a s kým hovořil, jak vypadal, zda nás o něco žádal, zval nás k němu domů … To je jen několik faktorů, které zcela ovlivní celý výklad …

 


Tak co, přátelé? Zdává se vám o mrtvých? Jak si takové sny vykládáte vy?

 

Copyright © 2020–2023 anipiip.com | Designed by Webycrea & Comkli.com