LIDÉ A SVĚT | Gordon Ramsay rozzuřil sousedy

Gordon Ramsay

Gordon Ramsay rozzuřil sousedy jednáním v izolaci, musela přijít i policie


Famózní šéfkuchař Gordon Ramsay nedodržuje opatření domácí izolace, ačkoliv byl opakovaně varován policií. Stěžují si i jeho sousedé.

„Viděli jsme ho několikrát na mnoha různých místech. Neměli jsme jinou možnost, než ho varovat. Řekl jsem mu, že každý ví, kdo to je, a že je směšné, že nedodržuje opatření a pravidla. Musí jednat jako ostatní a zůstat doma,“ sdělil zaměstnanec pobřežní stráže The Sun.

Místní obyvatelé tvrdí, že šéfkuchař také dvakrát navštívil rekreační dům asi 40 kilometrů daleko od místa bydliště, kde žije jeho dcera Holly.

Minulý víkend Ramsay dokonce téměř zavinil autonehodu, když projel na červenou při cestě automobilem na místo vzdálené 26 kilometrů. Navštívil také svůj druhý rekreační dům v Rocku. Ramsay vyvolal v lidech ještě větší hněv středečním zveřejněním videa na sociálních sítích, kde vyzýval nejen své přátele, aby zůstali doma.


 

„Pořád je někde venku, pořád chodí do obchodu s potravinami, aby si nakoupil na grilování. Nedodržuje pravidla. Žít vedle něj je jako žít vedle zoo. Po sedmnácté hodině je u něj vždy hrozný hluk,“ stěžuje si jeden ze sousedů.

Ramsayho mluvčí tuto záležitost ale odmítl komentovat, píše Index.hr.


 

Copyright © 2020–2023 anipiip.com | Designed by Webycrea & Comkli.com