Kvíz zdarma | Logické – Jaký jste detektiv?

Online kvízy zdarma | zábava a volný čas.

detektiv-kvízy zdarma

 

JAKÝ JSTE DETEKTIV?

Nechali jsme se inspirovat článkem – zveřejněnými otázkami a výsledky na Index.hr. Tento článek jsme vám převedli do zajímavého kvízu. Vyzkoušejte ho …


Logika a uvažování

Vytvořil AniPiip

Logické

Jaký jste detektiv?

Uvažujete jako detektiv? Odpovězte na 5 situačních otázek ...

1 / 5

Kdo zabil milionáře?

Milionář byl zabit v jeho domě , a to kulkou do čela. Detektiv mluvil s třemi syny oběti - Johnem, Jackem a Jamesem. Jack vypověděl, že tu noc byli s Johnem a otcem v obývacím pokoji a když jejich otec zamířil po schodech nahoru do patra, vstoupil do místnosti James a zastřelil ho. John jeho výpověď potvrdil, kdežto James řekl, že tu noc byl u přítele, a když se vrátil domů, byl jejich otec již mrtvý.

Detektiv okamžitě věděl, kdo lhal?

2 / 5

Kdo zastřelil ženu?

Detektiv hovořil s lékařem, když rozrušený muž vběhl do nemocnice a křičel: „Někdo zastřelil mou ženu.“ Když ho detektiv požádal, aby mu všechno řekl, muž vypověděl, že byl v práci, když mu hospodyně zavolala a řekla mu, že se jeho ženě stalo něco hrozného a že skončila na intenzivní péči. Okamžitě zavěsil a vydal se do nemocnice.

Kdo byl vinen?

3 / 5

Kdo zabil pana Smithe?

George Smith byl zabit v neděli večer. V té době bylo v domě pět lidí: paní Smithová, kuchař, butler, hospodyně a zahradník. Každý řekl detektivovi, co dělali ten večer.

Paní Smithová četla u krbu. Šéfkuchař připravoval snídani. Butler dával pokyny pracovníkům v obývacím pokoji. Hospodyně umyla nádobí. Zahradník zaléval rostliny ve skleníku. Poté, co s nimi promluvil, detektiv okamžitě znal vraha.

Víte, kdo zabil Smithe a jak to detektiv zjistil?

4 / 5

Romantické cestování

Pan a paní Clyde odjeli na hory na romantickou dovolenou, ale o dva dny později se pan Clyde vrátil domů sám a oznámil policii, že jeho žena z hory spadla a zemřela. Další den ho detektiv zatkl pro vraždu. Clyde okamžitě přiznal všechno a zeptal se detektiva, jak věděl, že ženu zabil. Odpověděl, že pochopil, jakmile mluvil s cestovní kanceláří.

Co mu řekli v agentuře, co manžela usvědčilo z prokazatelného úmyslu?

5 / 5

Detektivní tragédie

Jednoho rána se detektiv hádal se svou ženou a vyběhl z domu. Když se vrátil, našel policistu, jeho ženu a zavražděného muže. Jeho žena řekla, že seděla v obývacím pokoji, když zaslechla zvonek. V domnění, že je to její manžel, okamžitě otevřela dveře. Za dveřmi byl ale zločinec, který ji napadl, a tak ho bodla nožem. 

Jak za pomoci faktů, které zde máme, detektiv věděl, že žena lže a měla zlé úmysly?

Vaše skóre je

0%


 

DALŠÍ KVÍZY

 

 

Copyright © 2020–2023 anipiip.com | Designed by Webycrea & Comkli.com