Budou naplněná proroctví následnice Baby Vangy?

Téma: duchové, záhady, Baba Vanga, proroctví, mystika, vize

proroctví následnice - Baba Vanga

 

Je mezi námi následnice proslulé věštkyně Baby Vangy?

Kaede Uber, se narodila v roce 2003 ve městě Montpellier ve Francii. Svět toho o ní, prozatím, příliš neví, jelikož její rodiče dohlížejí na ochranu jejího i svého soukromí. Nicméně, tato mladá slečna by měla být následnicí Baby Vangy, o jejíchž proroctvích se mluví dodnes.

Kaede Uber trpí vážným onemocněním. Rychle ztrácí zrak, hrozí jí i úplná slepota, ale to prý jen zvyšuje její mimosmyslové schopnosti.

 

Baba Vanga předpověděla její narození

Baba Vanga před svou smrtí předvídala vzhled následnice, která by získala její schopnosti jako dar. Předpokládala, že by to byl případ přemístění duše. Mnozí hledají tohoto nástupce již od roku 2000.

 

Proroctví

Zpočátku měli k těmto proroctvím přístup pouze členové rodiny a blízcí přátelé. Postupem času se prý její schopnosti ale začaly zlepšovat. Vize, které získala, byly spojeny se světovými událostmi, například měla předpovídat teroristický útok v Belgii a pád Kaddáfího.

Dívka věští budoucnost prostřednictvím prorockých snů a duchů. Její vize lze snadno interpretovat. Kaede často nastíní všechny své vize a zjevení, která ji napadnou.

 

– Následnice Baby Vangy uvedla, že nevidí další politickou kariéru Baracka Obamy.

– Předpovídala teroristické útoky ve Francii a varovala, že další bude ve Spojených státech.

– Ve svých prorockých snech dívka často vidí Araby. Věří, že od nich existuje hrozba a že bychom měli očekávat války a teroristické útoky. Pravděpodobně to znamenalo situaci s ISIS.

– Dívka věří, že v příštích letech bude Francie zaplavena přistěhovalci ze Středního východu.

– Uber se nyní bojí migrantů, říká, že hrozba je skutečná: „Nemoc a válka nemají hranice!“

– Dívka předpovídala šíření hrozného viru, který dorazí z Hongkongu a střední Asie, že na to neexistuje lék a že mnoho lidí zemře. Epidemie se měla vztahovat na všechny země světa.

 

Mezi jejími proroctvími však bylo i několik nenaplněných a mylných případů. Lidé však její omyly přikládají skutečnosti, že je ještě mladá, s nedostatkem zkušeností. Věří, že s přibývajícím věkem zesílí i její smysly a moc, jež jí byla předurčena.

 

Copyright © 2020–2023 anipiip.com | Designed by Webycrea & Comkli.com