Virtuální procházka Opatií | Advent u moře

AniPiip

ADVENT V OPATII - VIRTUÁLNÍ PROCHÁZKA

Virtuální procházka Opatií

– zažijte jeden z nejkrásnějších adventů u moře –


Virtuální procházka Opatií – Advent u moře

Turistické sdružení města Opatie udělalo další krok vpřed v prezentaci Nejkrásnějšího adventu u moře.

Pohádkové parky, bohatě upravená náměstí, ulice osvětlené stovkami tisíc lamp, romantické promenády plné prázdninové atmosféry a četné atrakce, které proměnily Opatijský advent v nejkrásnější příběh letošních svátků, jsou na dosah každému, kdo potřebuje trochu vánočního kouzla a tepla.

Na webových stránkách Turistického sdružení města Opatie byla zřízena virtuální procházka Opatií 360°, která návštěvníky „přivádí“ přímo do krásných scén zimní idyly na břehu moře. Od adventního věnce ve Slatině po advent ve Volosku poskytuje procházka virtuální realitou plný zážitek ze všech 19 adventních lokací, představovaných prostřednictvím 30 scén s 360° pohledem.

Návštěvníci z celého světa, kteří nemohou cítit Opatijskou adventní magii naživo, si ji tedy mohou užít prostřednictvím svých počítačů nebo mobilních telefonů. Mohou se projít krásně upraveným parkem Angiolina, který je střežen jedinečně malovanými Louskáčky, přejít na výstavu krinolinek ze zeleně a květin, „zaklepat na dveře“ Candy House a nechat na sebe působit neodolatelnou sváteční atmosféru každé z pečlivě navržených adventních lokalit v Opatii.

Virtuální procházka je turistickou novinkou

“Virtuální procházka Opatií je další novinkou, kterou dále obohacujeme naši propagační kampaň na digitálních kanálech, která dosud přinesla mimořádné výsledky. Za pouhých 15 dní kampaně zasáhla Opatie ve vánočním převleku přes digitální kanály přes 1,5 milionu uživatelů internetu po celém světě. Celý příběh jsme nyní posunuli na vyšší úroveň a virtuální procházkou jsme umožnili plně prožít kouzlo svátků a atmosféru Nejkrásnějšího adventu u moře. V roce, jako je tento, máme velkou touhu dotknout se srdcí dychtících po kouzle po celém světě,” řekl ředitel Turistického sdružení města Opatie Suzi Petričić.

 

Virtuální procházka Opatií za bílého dne

Kromě romantické noční atmosféry lze sváteční Opatii vidět i na této virtuální procházce Opatií během dne, kdy se do popředí dostává její přírodní krása a architektura, která láká své hosty téměř dvě století. Virtuální prohlídka také poskytuje pohled z ptačí perspektivy na přístav, park Angiolina, hotel Kvarner, americké zahrady a kostel Nanebevzetí Panny Marie. Návštěvníci se mohou dokonce „projít“ ve dvou opatijských kostelech, například sv. Jakov nacházející se ve stejnojmenném parku a kostel Nanebevzetí Panny Marie, který se nachází na vyvýšeném místě nad Slatinou a pod americkými zahradami. Projekt virtuální procházky byl realizován ve spolupráci s Zoom – videostudiem z Rjeky.


Podívej se na další zprávy z Chorvatska


zdroj: Index.hr

Komentáře

Next Post

Crypto Burza, kurzy kryptoměny…

Téma: finance, kryptoměny, burza, digitální měna, kurzy měn, … Kryptoměny – Aktuální kurzy Pokud se […]
kryptoměny, kurzy kryptoměny, crypto