SOCIÁLNÍ SÍTĚ – Svobodná komunita MINDS

AniPiip

Téma: sociální sítě, komunita, crypto, lidé, internet

screenshot-www.minds.com-2020.11.01-12_19_47

 

MINDS – svobodná sociální síť pro otevřené konverzace

Získej přátele a odměny za vytváření obsahu.


 

Minds je otevřená komunitní sociální síť zaměřená na soukromí, svobodu projevu, monetizaci a decentralizaci, která vás osvobodí od velké cenzury, algoritmu.

 

Jak to funguje?

Publikujte videa, blogy, obrázky a statusy. Chatujte a provádějte videohovory bezpečně se skupinami nebo přímo s přáteli. Objevujte skvělý obsah prostřednictvím populárních kanálů a štítků.

 

Každý uživatel může získat odměny v podobě tokenů

Na Minds dostáváte zaplaceno tokeny za vytváření obsahu, návštěvnost a doporučování přátel… Můžete také přijímat přímé platby v USD, Bitcoinu a Ethereu od vašich fanoušků nebo můžete upgradovat váš účet, abyste si vytvořili svoji vlastní webovou stránku a dostávali peníze za její návštěvnost. Je to nejjednodušší způsob, jak tuto nejen Čechy opomíjenou sociální síť rozšířit a dovést ke spokojenosti obě strany.

 

Uživatelské rozhraní

Sami jsme si Minds vyzkoušeli na vlastní kůži (Najít nás můžete ZDE). Registrace je jednoduchá, bez uvádění zbytečných dat. Zabere vám pouhé dvě minuty.

Nastavení osobního účtu vám umožňuje představit se v krátkých větách, nebo třeba i uvést odkazy na jiné sociální sítě.

Postranní nabídka je poměrně přehledná. Můžete se připojit do různých skupin (tak, jako je tomu třeba na Facebooku) nebo vytvářet své vlastní. Tato sociální síť nabízí klasické funkce – vkládání, komentování, sdílení, lajkování … a navíc můžete získat finanční odměnu za příspěvek i od ostatních uživatelů, popřípadě sami nějaký věnovat uživatelům.

Své příspěvky navíc můžete sdílet i na známé sociální sítě jako Facebook, Twitter, E-mail nebo kamkoliv jinam pomocí odkazujícího linku. Snad i proto má MINDS přes 2,5 mil. uživatel.

 

 

Komentáře

Next Post

Nejdelší schody a švýcarská "pyramida"

Nejdelší schody na světě, které jsou otevřené pouze jeden den v roce Podél trati, která […]
nejdelší schody