Covid-19 | Svatba v Chorvatsku i za doby koronaviru

AniPiip

Svatba v Chorvatsku za doby koronaviru

 

Svatba v Chorvatsku za doby koronaviru podle plánu?

Svatba v Chorvatsku za doby koronaviru je pro mnohé z nás tvrdým oříškem. Pokud patříte k těm, kteří si plánovali svůj velký den právě v tomto turisticky oblíbeném státě, ale trápí vás nejistota, pak pro vás máme dobré zprávy.

Pomineme-li ale podmínky pro překročení různých hranic, organizace svatby v Chorvatsku jako takové jsou i nadále možné, ovšem, i zde platí jistá omezení.

 

Svatba na matrice nebo pod širým nebem?

Bez ohledu na místo svatebního obřadu, aktuální pandemický stav dovoluje svatby jen s menším počtem zúčastněných ( k datu 06.05.2021  se bavíme o maximálním povoleném počtu do 8 osob).

Jako protiepidemiologické opatření budete před obřadem vyzváni k vyplnění stručného dotazníku a podpisu čestného prohlášení o vašem zdravotním stavu. Během obřadu v uzavřených prostorách byste měli mít ochranné roušky / respirátory, výjimku mohou tvořit výhradně ženich s nevěstou, pokud to situace vyžaduje či dovoluje.

 

Změny v přípravách a administrativě

Někdy chorvatské úřady vycházejí vstříc a oddali vás i do tří dnů, ovšem, aktuální koronavirová situace vyžaduje delší časové prodlevy k vyřizování administrace. Plánujete-li tedy pobyt v Chorvatsku pouze na týden, je pravděpodobné, že k uskutečnění svatebního obřadu nedojde. Doporučujeme tedy nějakého zprostředkovatele či svatební agenturu, která je ve styku s tamějšími úřady, případně delší dovolenou.


SVATBA V CHORVATSKU

Komentáře

Next Post

Očkování - Lži o Covidu se šíří od samého vrchu?

Téma: Koronavirus, Zprávy, Covid-19, Média, Očkování, Internet, Sociální sítě, Konspirační teorie   Covid-19  Statistiky a […]
fake-news-covid-19-KORONAVIRUS A TVRZENÍ