Babička žádá 350 kč na hodinu za hlídání vnuka

AniPiip

Téma : rodina, zahraničí, děti, sociální sítě, média

Babička žádala v přepočtu asi 350 korun na hodinu

Pixabay

Babička žádala v přepočtu asi 350 korun na hodinu za hlídání vnuka. Sociální sítě se plní reakcemi …

Poté, co se příběh dostal na sociální sítě, mnozí v Austrálii na babičku slovně zaútočili, že je chamtivá, nerozumná a necitlivá, neboť požádala svou dceru, aby jí za péči o vnoučata platila.

Babička žádala v přepočtu asi 350 korun na hodinu, přičemž své dceři vysvětlila, že zůstane-li doma, bude muset několik dní v týdnu přestat pracovat, aby se o malého postarala. Její dcera jí nabídla kolem 200 korun za hodinu, ale babička nesouhlasila a dokonce se rozzlobila, že jí nabídla tak málo, píše Daily Mail .

– Neřídím mateřskou školu, potřebuji peníze, abych dorovnala plat, o který přijdu, protože nebudu dělat svou práci několik dní v týdnu – vysvětlila babička na sociálních sítích.

 

REAKCE

Mnozí na ni zaútočili a řekli, že je zřejmé, že se o svého vnuka vůbec starat nechce, zejména proto, že žádá o tak velké peníze.

Většina komentovala, kolik dostávají jako profesionální chůvy, které dokončily školu a různé kurzy, a přemýšlely, která babička má kvalifikaci chtít takový plat.

Byli také ti, kteří se postavili na stranu babičky. Shodují se, že je zcela logické, že potřebuje náhradu, protože kvůli péči o vnoučata zůstane bez části svého příjmu.


 

Kdo má podle vás pravdu? Napište nám do komentářů …

Komentáře

Next Post

Recept na čokoládovou pěnu ze tří ingrediencí

Vyzkoušejte recept na čokoládovou pěnu, která je hotová za méně než pět minut a nemůže […]
recept čokoládová pěna