HELPLEVIT – Pomáhejme si … Projekt 2020

AniPiip
Helplevit Projekt
Zobrazeno: 326

 

Nový projekt AniPiip 2020 HELPLEVIT

Smyslem tohoto projektu je poskytnout naději lidem v různých životních situacích, které sami nezvládnou. Zapojit se online může každý, kdo se v takovéto situaci nachází, nebo může nabídnout jakoukoliv formu pomoci. O velice podobný projekt se autoři pokoušeli již v minulých letech. Až nyní jej však představujeme v této současné podobě.

Náš projekt HELPLEVIT je založen na vzácné nabídce někomu pomoci, obyčejné poptávce pomoci, vzájemnému poradenství a dohodě mezi samotnými uživateli. Je vhodný zejména pro opuštěné, nemohoucí seniory, lidi se zdravotním postižením, osamělé, nezajištěné osoby a rodiče samoživitele, dále pak také pro dlužníky, nezaměstnané…  Jedná se tedy především o umožnění navázání prvotního online kontaktu, bez ohledu na věk a sociální zařazení, kdy si lidé mohou vzájemně vypomoci na základě vlastních potřeb a uvážení. Forma výpomoci může mít navíc různé podoby – poskytnutí bydlení a zázemí, finanční odměny, movité odměny, nemovité odměny…


Hlavní je naše sociální komunita

HELPLEVIT nabízí založení uživatelského profilu v jeho vlastní sociální komunitě zaměřenou na vzájemnou komunikaci. Právě tato komunita by měla umožnit navázání nových kontaktů a získání příležitostí, jak řešit různé životní situace, na které už sami nestačíme. Registrovat se můžete ZDE , zdarma.


Příklad:

Z jedné strany je rodič – samoživitel na MD. Boužel, jeho příjem mu neumožňuje vlastní bydlení, jen s těží vystačí s příjmem. Prostřednictvím webu HELPLEVIT se mu podařilo navázat kontakt s jiným registrovaným uživatelem – seniorem, jenž se cítí osamělým, neboť jeho nejbližší jsou příliš zaneprázdněni. Obě tyto osoby jsou „potřební „, kteří mohou uvítat tyto stránky.

Díky webu HELPLEVIT by to mohlo dopadnout např. takto:


výše jmenovaný rodič bude vypomáhat seniorovi za oplátku poskytnutí bydlení a zázemí, třeba i na základě jejich smlouvy o poskytování služeb za úplatu a vzájemnou výpomoc.

  •  
  • 12
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Facebook Komentáře


https://comkli.com/
Next Post

Recepty na štěstí (březen 2020)

Originální recepty na štěstí Také znáte ten pocit, že jste pro sebe dnes mohli udělat […]
recepty štěstí